Burası doğru yer

Gümrük Müşavirliği

EXPORT LOJİSTİK’DE

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ


EXPORT LOJİSTİK Yerli Üreticilerin ve İthalatçıların Global ihtiyaçları çerçevesinde Gümrük Müşavirliği ve Kapsamlı Danışmanlık hizmeti vermektedir.


Gümrük Müşavirliği alanında Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır. Gümrük işlemleri için gerekli izin ve belgeleri firmamız sizin adınıza temin edebilmektedir. Avrupa ülkelerinde de geniş gümrükleme ağımız vardır.

Firmalara ve şahıslara gümrükleme ve gerekli izinler konusunda Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinde müşavirlik hizmeti vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz Başlıca Şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Bursa, Mersin, Konya, Gaziantep, Artvin, Kayseri, Samsun, İskenderun olmak üzere İhtiyaç durumunda diğer şehirlerde de hizmet vermekteyiz.

Başlıca hizmetlerimiz; İthalat, İhracat, Transit, Antrepo, Geçici İthalat, Geçici ihracat, Geri Gelen işlemler, Dâhilde işlemeli ithalat, yurtdışı çıkış kontrolü altında işlemeli ithalat beyannamelerinin açılması ve takibi

Şahsi eşya işlemleri, Posta işlemleri, Gümrüğe takılan ürünlerin işlemleri

Gümrük özetbeyan işlem takipleri, ihtisas kapı izinleri

İthalat için gerekli izin ve ön izinlerin alım ve takibi

Firmamız Tareks, Tse, İşçi sağlığı (İSGÜM), Ölçü ayar izni, Tarım İzni, Yatırım teşvik belgesi, Kimyagerlik hizmetleri, Kullanılmış eşya izinleri gibi işlemleri de yapmaktadır.

Önemli bilgi birikimimiz ve mevzuata hâkimiyetimiz sayesinde sizde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Gümrük İşlemleri ile firmamız bünyesinde kurulan www.gumrukmusaviri.net web sitemizi inceleyebilir, teklif formunu doldurarak uygun fiyat alabilirsiniz.

Gümrük Müşavirliği Şirketleri Gümrük Kanunu, Yönetmelik ve diğer sair mevzuatlar çerçevesine göre yurt dışı çıkışlarda İthalat ihracat Transit işlemlerini takip edip sonuçlandırır. Yurtdışı pazarlama işlemlerinde hizmet sunan Müşavir Mevzuata kesinlikle hâkim olmalıdır. Bizde noktada bizde iddialıyız. Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık alanında Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır.

Hizmetimiz esas olarak yurt dışı ile işlem yapmak isteyen firmaların veya kişilerin gümrükleme işlemleri ile ilgilenir. İşlemleri başlatma ve sonuçlandırma işlemlerini vekâleten yaparlar. Gümrük mevzuatı oldukça geniş bir alanda olduğu için firmalar veya şahıslar işlemlerini %90 müşavirler aracılığıyla yaparlar. Yapılan bu işlemlerde en ufak bir hatada yüklü miktarda ceza kesilebilmekte olduğunda bu konuda uzman kişiler ile çalışılması gereklidir.


truck-vignette-gray.png

EXPORT LOJİSTİK

Daha fazla hizmet


Güven

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

EXPORT LOJİSTİK

GÜVENLİ HİZMET

İletişim

E-Mail

export@exportlojistik.com

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 541 552 25 06 / +90 533 692 19 90

Yandex.Metrica