Burası doğru yer

Karayolu Taşımacılığı

EXPORT LOJİSTİK’DE

SAĞLAM TAŞIMACILIK


Lojistikte %100 müşteri memnuniyetini anlayışımızla kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunmak için çalışıyoruz.


Karayolu Taşımacılığında tedarik edebildiğimiz binlerce araç filomuzla firmaların kendi depolarından veya anlaşmalı depolarımızdan yurt dışına adres teslim Komple ve Parsiyel hizmet veriyoruz.

Tedarik Zincirimiz içinde en iyi ve gelişmiş araç markalarından oluşan farklı nitelikteki Tırlar (tenteli/askılı/frigo) ve Express teslim için Minivan araçları ile Karayolu ile gidilen tüm ülkelere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Türkiye ile Teslim ülkesi arasındaki en kısa sürede teslimi sağlayan güzergâhı ana rotamız olarak belirleyerek, Normal Zamanlı ve Expr​ess seçenekleri ile müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiyoruz.

EXPORT LOJİSTİK; Karayolu, Denizyolu, Havayolu, Demiryolu Taşımacılığı, Express Kargo, Transit yük hizmetleri ve Proje Kargo Taşımacılığı gibi lojistik sektöründe verdiği tüm servislerle müşterilerine etkin çözümler sunmakta ve sektöre yenilikler katarak fark oluşturmaktadır.


truck-vignette-gray.png

EXPORT LOJİSTİK

Daha fazla hizmet


Güven

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Güven- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin Güveni ile Sektörümüzde etkin rol oynuyoruz.

Zamanlama

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Zamanlama- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimizin istediği zamanda hizmet verebilecekse işlerine talip olmaktadır.

Uygun Fiyat

EXPORT LOJİSTİK Ticarette -Uygun Fiyat- esasına çok önem vermektedir. Müşterilerimize Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat vermek için çalışmaktadır.


Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp/Telegram hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

EXPORT LOJİSTİK

GÜVENLİ HİZMET

İletişim

E-Mail

export@exportlojistik.com

Santral

+90 850 550 25 06

Mobil/Whatsapp

+90 541 552 25 06 / +90 533 692 19 90

Yandex.Metrica